GüçlüForum
Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Adresi..

Anasayfa  Kapı  Latest images  Arama  Oyunlar  Sayı Tahmini  Hava Durumu  CanlıTV  Kayıt Ol  Giriş yap  

Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD)

2 posters
YazarMesaj
rockqirll--
Yeni Üye
Yeni Üye
rockqirll--

Kadın
Yay Horoz

Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) Empty
MesajKonu: Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD)   Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 5:51 pm

Rise Against

Rise Against
Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) Riseagainst
Kuruluş YeriChicago, Illinois, ABD
Müzikal TürMelodic Hardcore
Aktif Olduğu Yıllar1999'dan beri
Önemli AlbümlerTransistor Revolt (demo) (2000)
The Unraveling (2001)
Revolutions Per Minute (2003)
Siren Song of the Counter Culture (2004)
The Unraveling (Reissue) (2005)
The Sufferer & The Witness (2006)
Grup Üyeleri
Eski Üyeler
Resmi Web Sitesi

Kuruluşu

Rise Against; 88 Fingers 1999'ta dağıldıktan bir süre sonra gruptan Louie, Joe Principe ve Mr. Precision kendileri aralarında Rise Against diye hitap edilen melodik hardcore grubunu kurmuşlardır.
Albümleri: Transistor Revolt (demo), (2000), The Unraveling (2001), Revolutions Per Minute (2003), Siren Song of the Counter Culture (2004), The Unraveling (Reissue)(2005), The Sufferer & The Witness (2006)
2001'de vocalist mr Precision gruptan ayrıldı. Todd Mohney yerine bu görevi üstlendi. Grup Kısa bir süre sonra Gaffen şirketiylen anlaştı. Gaffen anlaşıldığında Todd Mohey itraz etti ve gruptan ayrıldı yerine Chris Chasse getirildi.
Fat Wreck 'ten ayrılıp Geffen Records gibi büyük bir şirketle anlaşmaları pek çok ana dalga karşıtı hardcorepunk hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Zaten, Geffen'dan çıkan Revolutions Per Minute albümünde, daha önceki albümlerindeki sert müziğe nazaran daha melodik bir yapı kullanılmıştı. Böylece grup bir yeraltı efsanesinden, dünyanın pek çok yerinde tanınan popüler bir hardcore grubuna dönüştü.
4 Temmuz 2006'da çıkan The Sufferer & The Witness'de iki cover yapıldı. Lifetime'dan "Boy's No good" ve Sick of it All grubundan "Built to last"
İnsan ve hayvan hakları rise against'in en önemli konusudur. Bütün grup üyeleri veganlar ya da vejetaryanlardır.
Üyeler

• Tim McIlrath - Solist ve gitar
  • Chris Chasse - gitar ve arka vokal
  • Joe Principe - Bas
  • Brandon Barnes - Davul

Videoları

Heaven Knows - Revolutions Per Minute (2003) Give It All - Siren Song of the Counter Culture (2004) Swing Life Away - Siren Song of the Counter Culture (2005) Ready To Fall - The Sufferer & The Witness (2006)
Machxx
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Machxx

Erkek
Oğlak At

Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) Empty
MesajKonu: Geri: Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD)   Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD) I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 5:09 pm

Waoww süper hazırlamışsın sağol gerçekten Smile
http://gucluforum.benimforum.org

Rise Against!! (benim bitanecik grubum..xD)
1 sayfadaki 1 sayfası