Paylaşımın Adresi..
 
Anasayfa  Kapı  Arama  Oyunlar  Sayı Tahmini  Hava Durumu  CanlıTV  Kayıt Ol  Giriş yap  
GüçlüForum

GüçlüForum - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Forum Kuralları 1-)Forumumuzda küfür içerikli yazılar yazmak kesinlikle yasaktır.Yazanlar süresiz cezalanacaktır. 2-)Forumumuzda her ne olursa olsun Yöneticiler daima haklıdır. 3-)Forumumuzda birbirinizi küçük düşürecek yazılar yazmak yasaktır. 4-)Mesajlarda veya Konularda tek smiley kullanmak yasaktır. 5-)Konu açmadan önce O konuyu Aramadan konuyu kurmayınız.. 6-)Konu veya mesaj açarken 5 den fazla smiley kullanmak yasaktır. 7-)Forumda flood yapmak yasaktır. 8-)Konu veya mesaj yazarken açtığınız konunun çoğu veya tamamı büyük olmamak zorundadır. 9-)Konu başlıklarının konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçilmesi gerekmektedir. 10-)Forum içinde, üye profilinde ya da eklerde din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz. 11-)Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, porno veya adult resim içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır. 12-)Sitemizde sadece 'Tanıtım Bölümü' yerinde reklam yapabilirsiniz.Başka yerlerde reklam yapmak yasaktır. 13-)Kişisel tartışmalar yapmayınız aksi takdirde konu yöneticiler tarafından silinir. 14-)Forum içinde Kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır. 15-)İmza alanlarına her türlü forum linki ve üyelik isteyen ticari site linki yazılması yasaktır. 16-)Futbol takımları hakkında küçük düşürücü kelimeler kullanılmayacaktır 17-)Foruma mesaj yazan herkes forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aksini iddia etmek mümkün değildir.