GüçlüForum
heyecan + 18 Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
heyecan + 18 Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Adresi..

Anasayfa  Kapı  Latest images  Arama  Oyunlar  Sayı Tahmini  Hava Durumu  CanlıTV  Kayıt Ol  Giriş yap  

heyecan + 18

2 posters
YazarMesaj
wolfson
Üye
Üye
wolfson

Erkek
Kova Yılan

heyecan + 18 Empty
MesajKonu: heyecan + 18   heyecan + 18 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 4:35 pm

aslan uzak bır yere gidecekmiş yanına arkadas olarak tılkiyi secmiş yola çıkmışlar, tilki aslanı hep uzaktan takip ediyormus bu aslanın dıkkatini cekmiş yanıma yaklassana tilki ben korkuyorum senden demiş ,aslan korkma bir şey yapmam deyince tilki bir ip atmış ayaklarını bagla o zaman gelirim demiş aslan arka ayaklarını bağlamış bakmışki tilki hala titriyor hadı gelsene demiş tilki bir ip daha atmiş agzını tam acamayacagın sekilde bagla o zaman gelirim demiş aslan agzınıda baglamış yaw agzım baglı ayagım baglı hala ne titriyon tilki bır ip daha atmış pencelerinide bagla o zaman gelirim aslan pencelerinide baglamış bakmışki tilki hala titriyor yaw neden titriyorsun hala bu halde sana hiçbirşey yapamam deyince tilki: biliyorum, hayatımda ilk defa bir aslan s.. kecemde heyecandan titriyorum
alem
Yeni Üye
Yeni Üye

heyecan + 18 Empty
MesajKonu: Geri: heyecan + 18   heyecan + 18 I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 10:36 am

hehe teşekkürler Very Happy

heyecan + 18
1 sayfadaki 1 sayfası