GüçlüForum
rütbe +18 Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
rütbe +18 Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!
GüçlüForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Adresi..

Anasayfa  Kapı  Latest images  Arama  Oyunlar  Sayı Tahmini  Hava Durumu  CanlıTV  Kayıt Ol  Giriş yap  

rütbe +18

YazarMesaj
wolfson
Üye
Üye
wolfson

Erkek
Kova Yılan

rütbe +18 Empty
MesajKonu: rütbe +18   rütbe +18 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 3:55 pm

adamın biri askere gider ama acaip rütbe heveslisi neyse acemilik biter usta olur ama hala er askerliğin yarısı biter hala rütbe yok bakmış olacağı yok bölük assubayına cıkmış komutanım ben rütbe takmak istiyorum assubay: kolay olum bana bi kere verecen ben sana rütbe takarım der razı olur adam tam işin ortasında bölük komutanı görür lan olum sen bana verecen o sana rütbe takamaz der adam razı olur o sırada binbaşı görür olum sen gel bana ver ben hemen takayım der neyse adam sonunda onbaşı olur alay komutanı derki bana ver ben seni çavuş yaparım der adam sonunda çavuş olur bir süre sonra alaya denetlemeye generaller gelecek herkes içtima alanında hazır helikopterden general inince dikkat cekilir bizim adam selam dur vaziyetinde generale bakıp bakıp güler general sorar neden gülüyon oğlum adam: komutanım der ben bu iki pırpırı alana kadar alay üstümden geçti sen o yıldızları alana kadar seni kimbilir kaç kişi s**ti?

rütbe +18
1 sayfadaki 1 sayfası