GüçlüForum
Asp'de Alt Satira Geçirme Untitl11

Sitemizden daha çok yararlanmak için lütfen Giriş Yapınız,Yada Üye Olunuz!

Paylaşımın Adresi..

Anasayfa  Kapı  SSS  Arama  Üye Listesi  Kullanıcı Grupları  Oyunlar  Sayı Tahmini  Hava Durumu  CanlıTV  Kayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş

Asp'de Alt Satira Geçirme

YazarMesaj
Machxx
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Machxx

Erkek
Oğlak At

Asp'de Alt Satira Geçirme Empty
MesajKonu: Asp'de Alt Satira Geçirme   Asp'de Alt Satira Geçirme I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 10:26 pm

merhaba arkadaslar elimde asp ile yazılmış bir kod var, bu kodda oda sistemi var ve yönetim panelinden ayarlanıyor, benim SORUNUM Örnegin yönetim panelinden bir oda ekledim diyelim, bu beşinci veya altıncı oda olacaksa normal eklediğimde sag tarafa ekleniyor ama ben istiyorumki 1 2 3 4 5 bunlar sıralı olsun, ki oluyorda zaten 6 7 8 9 10 yaptıgım zaman bu Sayıyı, alt sıraya geçsin buyrun kodları assagıdadır. şimdiden yardımlarınız için tesekkürler.

codeDivStart () <body style="text-align: center;">

<div align="left">
<TABLE CellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" border=1 bordercolorlight="#000000" bordercolordark="#000000">
<FORM Name=frmDene>
<TBODY>
<TR>

<%
set odalar = Server.CreateObject ( "ADODB.RecordSet")
SQL "* ODALAR adresinden" seçin =
odalar.open SQL, 1,3 bağlamak
Session ( "ODAC") = 6
%>
<%
L = 1 için odalar.RecordCount%>
<% If odalar ( "Misafir") = 0 then%>
<TD>
<p align="left">
<= Bir onclick = "javascript: mychat.ReconnectClient (<% = odalar (" Odano ")%>); degistir (<% = Session ( "ODAC ")%>);" type = düğmesini value =" INPUT class < % = odalar ( "Odaadi ")%>" style =" font-weight: 700 "> </ TD>
<% End if%>
<% If odalar ( "Misafir") = 1 then%>
<% If Session ( "Uyemi") = 1 then%>
<TD>
<p align="left">
<= Bir onclick = "javascript: mychat.ReconnectClient (<% = odalar (" Odano ")%>); degistir (<% = Session ( "ODAC ")%>);" type = düğmesini value =" INPUT class < % = odalar ( "Odaadi ")%>" style =" font-weight: 700 "> </ TD>
<% End if%>
<% If Session ( "Uyemi") = 0 then%>
<TD>
<p align="left">
<= "Yasakoda" class = bir type = düğmesini değeri ="<%= odalar ( "Odaadi ")%>" onclick INPUT target =" MM_openBrWindow ( 'yasakoda.asp','',' status = yes, scrollbars = yes = 1 genişlik, yükseklik = 1 '); (<% degistir = odalar ( "Odasira ")%>);" style =" font-weight: 700 "> </ TD>
<% End if%>
<% End if%>
<%
Session ( "ODAC") = Session ( "ODAC") 2
%>
<% Odalar.MoveNext
SONRAKİ
odalar.close
odalar = Nothing Set
%>
</ TR>

</ TBODY>